Oferta

Czy chcielibyście Państwo zorganizować śniadanie, lunch, obiad lub kolację firmową? Być może zastanawiacie się nad urządzeniem przyjęcia okolicznościowego, jubileuszowego albo biznesowego?

Restauracja "Good & One" w Karpaczu na ul. Obrońców Pokoju 1 oferuje wszystkie te możliwości. Zorganizujemy spotkanie zarówno dla mniejszych jak i większych grup. Nasz personel przygotuje dla Państwa indywidualną ofertę, zaproponuje menu i doradzi we wszystkich szczegółowych kwestiach.

Szef kuchni wraz z zespołem przyrządzi potrawy a'la carte lub w formie bufetu szwedzkiego, wszystko na najwyższym poziomie, z najlepszych jakościowo produktów. Barmani zaproponują szeroki wybór napojów alkoholowych i bezalkoholowych, w tym m.in. wybornych koktajli oraz lemoniad.

Dlaczego "Good & One"?
Ponieważ dbamy o to, by potrawy, które serwujemy, były świeże i smaczne, a nasza obsługa spełniała najwyższe standardy. Jesteśmy elastyczni i gotowi zrealizować Państwa sugestie i specjalne życzenia kulinarne.
Zależy nam, żeby wszyscy nasi Goście byli usatysfakcjonowani i chcieli do nas w przyszłości wrócić.

Ponadto mieścimy się w samym sercu Karkonoszy, w centrum Karpacza, skąd rozpościera się piękny widok na góry. Budynek, w którym znajduje się restauracja, to miejsce z duszą i historią sięgającą początku zeszłego stulecia.
Wnętrza są gustownie i nowocześnie zaaranżowane, z zachowaniem niepowtarzalnego klimatu.

Jeśli byliby Państwo zainteresowani naszą ofertą, potrzebowali bardziej szczegółowych informacji, lub mieli jakiekolwiek pytania, to prosimy o kontakt pod nr tel.: 789 208 799 lub na adres mailowy: kontakt@good-and-one.pl

Zapraszamy do współpracy i pozdrawiamy,
Good & One

Kontakt

Restauracja Good & One
ul. Obrońców Pokoju 1
58-540 Karpacz
NIP: 6112622738

Kontakt

tel.: +48 789 208 799
e-mail: kontakt@good-and-one.pl

Rezerwacja

Rezerwację dla grup zorganizowanych mogą Państwo dokonać kontaktując się z nami telefonicznie pod numerem telefonu:
tel.: +48 789 208 799